21.12.2022 Aktualizacja: 21.12.2022

Zaproszenie na "Warsztaty SMS"

Szanowani Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 2-3 lutego 2023 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędą się Warsztaty SMS organizowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Spotkanie będzie prowadzone w formie hybrydowej tj. z możliwością udziału stacjonarnego lub zdalnego.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o rejestrację do 31 stycznia 2023 r. poprzez formularze rejestracyjne:

Udział stacjonarny

 

Udział online


Podczas warsztatów omówione zostaną tematy związane z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem w organizacji lotniczej – przypomnienie podstawowych zasad oraz wszystkich elementów SMS-a. W związku z planowanym na 1 lutego przejściem z systemu CBZ na ECCAIRS2, jedna z prezentacji dotyczyć będzie zgłaszania zdarzeń lotniczych w kontekście użytkowania nowej platformy.

Osoby, które wezmą udział we wszystkich zajęciach w trybie stacjonarnym otrzymają stosowne zaświadczenie o uczestnictwie.

Zapraszamy do zgłaszania tematów oraz problemów z obszaru SMS wymagających w Państwa ocenie omówienia (poprzez formularz rejestracyjny lub na adres ).

Szczegółowa Agenda spotkania zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies