16.05.2016 Aktualizacja: 28.06.2019

System internetowego planowania sesji egzaminacyjnej

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że możliwość dokonywania rezerwacji na sesję wrześniową zostanie aktywowana w systemie w dniu 10.08.2019 o godzinie 9.00.

Ladies and gentlemen,
Please be informed that the possibility of making reservations for the September sitting will be activated in the system on 10.08.2019 at 9.00 o’clock

***

Rezerwacji na egzaminy można dokonać na stronie: https://app.ulc.gov.pl Zalogowanie do systemu następuje poprzez wpisanie danych do logowania składających się z PIN-u i HASŁA przesłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o egzamin teoretyczny.
Jednocześnie informujemy, że PIN i HASŁO jest informacją poufną i Urząd nie bierze odpowiedzialności za udostępnienie przez kandydata w/w informacji osobom
trzecim.
Wszelkiej pomocy i wyjaśnień udziela komisja egzaminacyjna, z którą można się skontaktować pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czas i liczba pytań.

pdfCzas i liczba pytań - Krajowy Bank Pytań241.26 KB

pdfCzas i liczba pytań - Centralny Bank Pytań272.93 KB

***

pdfCzas i liczba pytań - Krajowy Bank Pytań241.26 KB

pdfCzas i liczba pytań - Centralny Bank Pytań272.93 KB

***

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że powyższa instrukcja dotyczy tylko i wyłącznie systemu planowania egzaminów dostępnych pod adresem internetowym (https://app.ulc.gov.pl).

Sposób postępowania w przypadku wystąpienia problemów z logowaniem do systemu
pdf plik do pobrania 158.51 Kb

 

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»