02.09.2013 Aktualizacja: 08.10.2019

Kiedy należy złożyć dokumenty, na ile wcześniej, by wziąć udział w najbliższej sesji?

Dokumenty przed egzaminami w trybie „papierowym” przeprowadzanymi w pierwszy dzień każdej sesji należy składać min. 4 tygodnie przed terminem egzaminu ze względu na konieczność przeprowadzenia merytorycznej analizy wniosku oraz konieczność umówienia właściwego egzaminatora. W celu potwierdzenia dopuszczenia do egzaminu zalecany jest kontakt telefoniczny (022 520-74-30, 022 520-72-99) lub mailowy z Lotniczą Komisją Egzaminacyjną ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).
Dokumenty przed egzaminami w systemie komputerowym należy składać min. 30 dni przed wybraną datą egzaminu, ze względu na konieczność przeprowadzenia merytorycznej analizy wniosku i załączników przez inspektora prowadzącego. Potwierdzeniem dopuszczenia do egzaminu jest e-mail zawierający hasło i PIN wysyłany na adres e-mail wskazany we wniosku. Uprzejmie prosimy o czytelne wpisywanie adresów email we wnioskach.
Wskazane terminy mają charakter orientacyjny i liczone są zawsze od dnia zarejestrowania dokumentu w Urzędzie, niezależnie od sposobu jego dostarczenia.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»