25.01.2023 Aktualizacja: 25.01.2023

Sesja egzaminacyjna w lutym 2023 r.

Informujemy, że komputerowa sesja egzaminacyjna w lutym odbędzie się w dniach 7-17 lutego 2023 r., w godzinach 9.00-15.00.


Rezerwacje zostaną uruchomione w dniu 30 stycznia 2023 r. o godz. 9.00.

 


Do egzaminów w sesji lutowej będą mogły przystąpić:

  • osoby posiadające rezerwację oraz osoby, dla których sesja lutowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział – w dniach 7-17 lutego.
  • osoby bez rezerwacji – w dniach 7-16 lutego.

Poczekalnia LKE jest otwierana o godzinie 9. Prosimy o nieprzyjeżdżanie na egzaminy wcześniej, ponieważ przed otwarciem poczekalni nie ma możliwości oczekiwania na egzamin wewnątrz budynku. W poczekalni działa kolejkomat, od godziny 9 można pobierać numerki. Przypominamy, że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.


Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.


Zwracamy się z prośbą o odwoływanie rezerwacji w przypadku braku możliwości uczestniczenia w sesji, aby inni kandydaci mogli skorzystać z rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji skutkuje zmniejszeniem limitu przysługujących rezerwacji w danej sesji.


UWAGA! 17 lutego 2023 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.

Jednocześnie informujemy, że 15 lutego 2023 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:

  • pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
  • pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
  • pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
  • pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
  • pilota szybowcowego SPL,
  • pilota balonowego BPL.


Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00.

Rezerwacje zostaną uruchomione 27 stycznia 2023 r. o godz. 9.00.


Zwracamy się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PANS w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi, zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.


Do egzaminów w sesji lutowej w Chełmie będą mogły przystąpić:

  • osoby posiadające rezerwację,
  • osoby bez rezerwacji.

Więcej informacji na temat egzaminów teoretycznych

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies