19.10.2021 Aktualizacja: 10.11.2021

Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2021 [szczegóły uczestnictwa]

Szanowni Państwo,

miło nam przypomnieć, że tegoroczna Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym, organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2021 r., na terenie Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa w Warszawie.

Agenda (plik do pobrania).

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej - stacjonarnie, na terenie Instytutu Lotnictwa oraz zdalnie, w formie wideokonferencji. Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zgłosili udziału w wydarzeniu, zapraszamy do rejestracji poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, w terminie do 31.10.2021 r. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (wypełnij i prześlij)

Przypominamy również, że w ramach konferencji będzie możliwość dołączenia do grona sygnatariuszy Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym (Deklaracji "Just Culture") oraz grupy Forum Wymiany Danych SMS. Więcej informacji na temat obu inicjatyw znajduje się na naszej stronie:

Deklaracja "Just Culture" LINK
Forum Wymiany Danych SMS LINK

Zgłoszenia osób chętnych do podpisania powyższych porozumień przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mając na uwadze regulamin Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa oraz aktualne obostrzenia, osoby biorące udział w wydarzeniu proszone są o wypełnienie ankiety epidemiologicznej i przesłanie oświadczenia o szczepieniu (jeśli dotyczy). Limit przebywających w Auli, którzy nie są zaszczepieni lub nie przesłali oświadczenia o szczepieniu, wynosi 35 osób.

Wszystkich uczestników konferencji w trybie stacjonarnym uprzejmie prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie załączonej ankiety, a następnie okazanie jej podczas rejestracji na miejscu wydarzenia.

Wszystkim Prelegentom, którzy zgodzili się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że poruszane tematy zainspirują naszych gości do dyskusji.

Regulamin: otwórz plik
Ankieta epidemiologiczna: pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy: wyślij

Serdecznie zapraszamy!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies