16.09.2020 Aktualizacja: 16.09.2020

Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2020

Uprzejmie informujemy, że tegoroczna jesienna edycja Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym odbędzie się w terminie 19 - 20 listopada 2020 r. 
Z uwagi na aktualną sytuację pandemii COVID-19, Konferencja zostanie zorganizowana w formie telekonferencji (czterogodzinne spotkania online każdego dnia). Wpływ COVID-19 na zagrożenia w sferze bezpieczeństwa operacji lotniczych, będzie też jednym z tematów przewodnich tegorocznej Konferencji.

Konferencja tradycyjnie podsumuje również poprzedni 2019 rok w lotnictwie cywilnym. Spotkania online będą miały charakter otwarty, a tematyka skierowana będzie zarówno do odbiorców z branży lotniczej zajmujących się zarobkowym przewozom lotniczym (CAT), jak i działających w lotnictwie ogólnym (GA).

Serdecznie zapraszamy organizacje branży lotniczej do wzięcia aktywnego udziału w Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym i zaprezentowania swoich doświadczeń związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem w tym trudnym dla środowiska lotniczego czasie. Na zgłoszenia prelegentów chętnych do zabrania głosu i omówienia wybranego tematu w formie prezentacji czekamy do 12 października 2020 r.

Transmisja z konferencji będzie prowadzona z siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego przy ul. Marcina Flisa 2 w Warszawie.
Aby sprostać wyzwaniom technicznym związanym z organizacją konferencji w formie zdalnej uprzejmie prosimy słuchaczy i osoby zainteresowane dostępem do materiałów, o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko, adres mailowy, nazwa firmy / rodzaj organizacji) w terminie do 31 października 2020 r.


Dane kontaktowe:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Lotnictwa Cywilnego
Ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»