Kliknij, by wydrukować tę stronę

10.03.2020 Aktualizacja: 10.03.2020

Informacja na temat wydarzeń planowanych przez ULC do końca kwietnia

Szanowni Państwo, ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze ograniczanie potencjalnego ryzyka zakażenia wirusem, wszystkie warsztaty, seminaria i konferencje zaplanowane do końca kwietnia 2020 roku przez Urząd Lotnictwa Cywilnego zostają odwołane lub przełożone. Lista odwołanych wydarzeń została zamieszczona w dalszej części komunikatu.

 

Jednocześnie informujemy, że zaplanowane wydarzenia zostaną nagrane bez udziału publiczności i opublikowane w postaci materiałów filmowych na stronie internetowej Urzędu oraz w mediach społecznościowych ULC. Zależy nam, aby materiały filmowe były jak najbardziej efektywne, dlatego zachęcamy do przesyłania ewentualnych pytań na wskazane poniżej adresy e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na nie podczas realizacji nagrań.

Cykl seminariów na temat nowych przepisów dotyczących dronów (17 marca, Warszawa; 19 marca, Katowice; 27 marca, Poznań; 7 kwietnia, Gdynia) – prosimy o przesyłanie pytań dotyczących nowych przepisów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 marca 2020 roku.
19 marca 2020 - warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych - prosimy o przesyłanie ewentualnych pytań w zakresie organizacji i prowadzenia pokazów lotniczych na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 marca 2020 roku.
16-17 kwietnia 2020 - Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym - Konferencja zostaje przesunięta na październik 2020 roku. O dalszych szczegółach związanych z organizacją Konferencji Bezpieczeństwa w październiku br., zostaną Państwo poinformowani odpowiednio wcześniej, po ustaleniu nowego szczegółowego terminu.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»