15.04.2019 Aktualizacja: 07.05.2019

Deklaracja w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie

W dniach 24-25 kwietnia 2019 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowska 43) odbędzie się coroczna Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym. Wydarzenie ma charakter otwarty. Podczas pierwszego dnia konferencji tj. 24 kwietnia br. będzie można również przystąpić do grona Sygnatariuszy „Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie”.

Budowanie świadomej kultury bezpieczeństwa w organizacjach lotniczych jest istotnym elementem skutecznego systemu zarządzania bezpieczeństwem. Idea kultury sprawiedliwego traktowania (Just Culture) powinna być świadomie stosowana przez wszystkie podmioty lotnicze, zarówno działające na rynku organizacje lotnicze i stowarzyszenia, jak również przez instytucje i organy państwowe je nadzorujące. Deklarowanie stosowania przez najwyższe kierownictwo organizacji świadomej kultury bezpieczeństwa jest wzorem postępowania dla całego zespołu pracowników, dając tym samym możliwość identyfikowania i poprawy niedoskonałości sytemu wewnątrz organizacji.

Zgłoszenia do przystąpienia do grona Sygnatariuszy Deklaracji prosimy przesyłać do dnia 18 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

docxTreść deklaracji112.85 KB
docxOświadczenie13.43 KB
pdfProgram konferencji392.64 KB

 

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»