12.03.2019 Aktualizacja: 07.05.2019

Zaproszenie na Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza na coroczną Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęconą zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA). Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2019 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Konferencja podsumuje rok 2018 w lotnictwie cywilnym. Podczas konferencji omówione zostaną przede wszystkim zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym.
Już teraz serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniach do konferencji wszystkie zainteresowane osoby oraz przedstawicieli sektora lotniczego. Liczymy na Państwa sugestie oraz czekamy na propozycje interesujących tematów związanych z bezpieczeństwem lotniczym, a także zapraszamy do przedstawiania własnych prezentacji podczas tego wydarzenia.


Na zgłoszenia wszelkich propozycji oraz udział osób chętnych do wystąpień podczas konferencji czekamy do dnia 05.04.2019 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą konferencji oraz do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Konferencja będzie miała charakter otwarty.

W ramach konferencji planowane jest również podpisanie Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym "Just Culture". Chętnych do przystąpienia do grona sygnatariuszy Deklaracji prosimy o zgłaszanie się do 10.04.2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o deklaracji bezpieczeństwa:

http://www.ulc.gov.pl/pl/zarzadzanie-bezpieczenstwem/kultura-i-promocja-bezpieczenstwa/deklaracja-w-sprawie-kultury-bezpieczenstwa

 

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»