24.01.2019 Aktualizacja: 06.05.2019

Seminarium dla branży lotnictwa bezzałogowego – zmiana lokalizacji

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie uczestnictwem w Seminarium dla branży lotnictwa bezzałogowegoodbędzie się ono w Instytucie Lotnictwa (al. Krakowska 110/114) w budynku X na 2 piętrze, a nie jak wcześniej informowaliśmy w siedzibie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Rejestracja odbędzie się w budynku A (zaraz przy ochronie), gdzie uczestnicy otrzymają również przepustki uprawniające do wejścia na teren Instytutu. Termin tj. 6 lutego oraz godzina rozpoczęcia Seminarium pozostają bez zmian.

 

W dniu 6 lutego 2019 roku w siedzibie odbędzie się seminarium dla branży lotnictwa bezzałogowego, podczas którego omówione zostaną zmiany wynikające z wejścia w życie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury zmieniającym rozporządzenie w sprawie wyłączenia zastosowania niektórych przepisów ustawy – Prawo lotnicze do niektórych rodzajów statków powietrznych oraz określenia warunków i wymagań dotyczących używania tych statków.

Na seminarium zapraszamy przedstawicieli podmiotów szkolących oraz użytkowników bezzałogowych statków powietrznych.

Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Chętnych do wzięcia udziału w seminarium prosimy o zgłaszanie się drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przesyłanie pytań dotyczących bieżących zmian prawnych.

pdfAgenda190.05 KB

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»