01.08.2018 Aktualizacja: 01.08.2018

Jak zorganizować i przeprowadzić pokazy lotnicze - poradnik ULC

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu w zakładce "Pokazy lotnicze" został opublikowany "Poradnik - jak zorganizować i przeprowadzić pokazy lotnicze". Dokument ten powinien przybliżyć wszystkim organizatorom w sposób uporządkowany przepisy Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 maja 2013 r. w sprawie lotów próbnych i akrobacyjnych oraz pokazów lotniczych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1488) tak, aby proces organizacji i przeprowadzenia pokazów lotniczych przebiegł sprawnie i bezpiecznie.


Poradnik został przygotowany z uwzględnieniem doświadczeń, analiz i wniosków zdobytych podczas realizacji pokazów lotniczych w FIR Warszawa w latach 2009-2017.
Dokument będzie sukcesywnie modyfikowany, tak aby materiał merytoryczny zawarty w nim uwzględniał bieżące zmiany przepisów oraz spełniał Państwa oczekiwania.
Liczymy na współpracę w zakresie dostosowywania tego Poradnika do bieżących potrzeb i Państwa oczekiwań, dlatego wszystkie uwagi i propozycje uzupełnienia tego dokumentu prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

cover3

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»