09.10.2017 Aktualizacja: 29.12.2017

ICAO Next Generation of Aviation Professionals

W dniach 27-28 listopada 2017 r. w Montrealu odbędzie się Światowy Szczyt ICAO Next Generation of Aviation Professionals (NGAP). Celem NGAP jest zapewnienie odpowiedniej liczby wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów z dziedziny lotnictwa, którzy będą w przyszłości obsługiwać, zarządzać i utrzymywać międzynarodowy system transportu lotniczego.


Światowy Szczyt ICAO NGAP ma zapewnić wyjątkową okazję do promowania koordynacji i współpracy pomiędzy wspólnotą lotniczą, edukacją i sektorem pracy w celu opracowania strategii i narzędzi do angażowania i zatrzymywania kolejnych generacji specjalistów w sektorze lotnictwa.

Do udziału w Szczycie zachęca się przedstawicieli ministerstw zajmujących się transportem oraz edukacją, instytucje akademickie, osoby zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi w sektorze lotniczym, instytucje szkolące itp. oraz, w szczególności, kobiety, studentów i ekspertów w sektorze lotniczym.  

Równocześnie podczas NGAP odbędzie się Model ICAO Forum. Forum to będzie wydarzeniem skierowanym do studentów zainteresowanych kwestiami dotyczącymi  rozwoju międzynarodowego lotnictwa cywilnego oraz karierą związaną z tym przemysłem. Głównymi celami Forum jest dostarczenie studentom doświadczenia w zakresie dyplomacji opartej na współpracy, która jest fundamentem lotnictwa globalnego oraz polepszanie zrozumienia kwestii politycznych, prawnych i technicznych, które stanowią podstawę polityki państw członkowskich ICAO.

Program oraz formularz rejestracji online na wydarzenie dostępne są pod adresem: https://www.icao.int/Meetings/NGAPGS-Montreal/Pages/default.aspx. Rejestracji można dokonywać w terminie do 27 października 2017 roku.

 

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»