13.03.2017 Aktualizacja: 13.03.2017

Konsultacje społeczne w sprawie inicjatywy KE dotyczacej pasażerów w transporcie multimodalnym

Uprzejmie informujemy, że Komisja Europejska ogłosiła konsultacje społeczne dotyczące możliwej inicjatywy na szczeblu UE w zakresie ochrony praw pasażerów w transporcie multimodalnym. Konsultacje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i potrwają do 25 maja br. Osoby lub podmioty zainteresowane tym zagadnieniem zapraszamy do wypełnienia formularza. Celem niniejszych otwartych konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii publicznej na temat  problemów, które napotykają pasażerowie podczas łączenia różnych środków transportu na tej samej trasie.

Powyższy formularz można wypełnić w dowolnym języku urzędowym UE i złożyć w ciągu 90 minut, inaczej wprowadzone dane zostaną utracone. Jedynie odpowiedzi udzielone on-line za pośrednictwem ww. formularza zostaną przyjęte (czyli odpowiedzi wysyłane pocztą elektroniczną lub faksem nie będą akceptowane). Jeśli powstaną jakiekolwiek trudności z wysłaniem formularza on-line, prosimy o kontakt pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za zainteresowanie.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»