Szkolenia

Centrum Szkoleniowo – Egzaminacyjne Urzędu Lotnictwa Cywilnego zostało utworzone w 2004 roku. Obecnie Centrum znajduje się na parterze siedziby Urzędu i jest częścią kompleksu szkoleniowo-egzaminacyjnego, który jest współużytkowany przez Wydział Szkoleń z Lotniczą Komisją Egzaminacyjną ULC. Do dyspozycji szkolonych są dwie w pełni wyposażone sale szkoleniowe, w tym jedna, w której można szkolić grupy nawet do 27 uczestników oraz druga – mniejsza, przeznaczona do prowadzenia zajęć warsztatowych, szkoleń językowych oraz innego rodzaju spotkań dla grup do 12 osób.

Szkolenia realizowane w Centrum mają charakter szkoleń zamkniętych – skierowanych do pracowników Urzędu. Prowadzone są na podstawie umów o świadczeniu usług szkoleniowych, zawieranych z zagranicznymi i polskimi firmami szkoleniowymi.

Organizacja szkoleń w Centrum Szkoleniowym umożliwia optymalizację procesu szkolenia w Urzędzie poprzez możliwość wyszkolenia większej liczby pracowników, znaczne obniżenie kosztów szkoleń specjalistycznych, jak również lepsze dopasowanie programów szkoleniowych do potrzeb i poziomu wiedzy uczestników.

Co nas wyróżnia:
  • wysoka jakość programów szkoleniowych oraz rzetelność i aktualność przekazywanej wiedzy;
  • właściwy dobór i doświadczenie trenerów/instruktorów i wysoka ich skuteczność w realizacji celów szkoleniowych;
  • nowoczesne metody szkolenia - interaktywny/warsztatowy charakter szkoleń;
  • profesjonalna obsługę – wysoki poziom obsługi oraz warunków realizacji szkoleń, nowoczesność i pełne wyposażenie;
  • poprzez wypracowane, wieloletnie kontakty z firmami i organizacjami międzynarodowymi – możliwość zorganizowania szkolenia prowadzonego przez specjalistów z zagranicy w odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie;
  • kompleksowa organizacja szkoleń – miły i kompetentny zespół pracowników


Pokaż ULC - nowa siedziba na większej mapie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

OK