Kontakt

Adres:
ul. M. Flisa 2
Warszawa
02-247
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Informacja dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Gmach budynku przystosowany jest do obsługi osób mających trudności w poruszaniu się. Drzwi wejściowe do budynku umożliwiają swobodny przejazd wózka inwalidzkiego. Na dziedzińcu przy wejściu głównym do Urzędu znajduje się miejsce parkingowe przeznaczone m.in. dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Informacja dla osób niesłyszących lub słabosłyszących

Do dyspozycji osób niesłyszących lub słabosłyszących są obecnie następujące sposoby kontaktu z naszym urzędem:

1.Pisemny:

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Marcina Flisa 2

02-247 Warszaw

2.E-mailowy:

e-mail:kancelaria@ulc.gov.pl;

3.faks na numer faksu: fax.: +48 22 520 73 00

4.kontakt telefoniczny przy pomocy osoby trzeciej na numer telefonu: (22) 520 72 00;

5.sms, mms, wiadomość głosowa na numer telefonu komórkowego 606-991-456

6.kontakt osobisty w godzinach urzędowania. W kontakcie z naszym urzędem osoba niesłysząca lub słabosłysząca ma prawo do skorzystania z usług tłumacza PJM. Usługa ta jest realizowana za pomocą wideotłumacza. Wniosek o taka formę pomocy  należy przekazać do Urzędu co najmniej na 3 dni robocze przed planowaną wizytą  (z wyłączeniem sytuacji nagłych). Wniosek może zostać przesłany w następujący sposób: pisemnie, mailem, faksem. Skorzystanie z usługi tłumacza jest bezpłatne dla osoby będącej osobą niepełnosprawną w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011r. Nr 127, poz. 721 Nr 171, poz. 1016). UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

OK